Johnnie Walker Black Label Skotská Whisky 40%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
799,90 Kč 1 142,71 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Velká Británie,

Whisky Johnnie Walker Black Label je bohatá skotská whisky s jemnou chutí.

Vyrábí se výhradně z jednosladových a obilných whisky z více než 29 palíren a zraje dvanáct let v sudu, aby získala zaručeně výraznou chuť. Výsledkem jsou chuťové vrstvy sladkého ovoce, koření a vanilky, zabalené v kouřovém hávu.
Black Label je nasládlost zabalená v kouři, sladkého ovoce a krémového karamelu. Užijte si hloubku chuti sladkého ovoce a koření z palíren. 

Konkrétní varianta bude dodána dle skladové zásoby.

Obsah alkoholu: 40 %

Použití

Hodí se k podávání ve vysoké sklenici se sodou a doplňkem podle chuti, např. s citronádou, zázvorovou limonádou nebo broskvovým ledovým čajem. Získá tak nádherně svěží vůni a perlivou chuť.

O výrobci

Diageo je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Diageo
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie

Složení

Obilný destilát
Barvivo
E150 - Karamel
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.