Lití olova

Vánoční sada pro lití olova

1 ks
249,90 Kč 249,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

800+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Sada na lití olova obsahuje šest olověných mincí a tavící naběračku. Jedná se o český výrobek, který navazuje na tradiční vánoční zvyk, kdy se z roztaveného kovu, odlitého do vody, hádalo, co koho v budoucnu čeká. Sada je koncipována tak, aby mohla být využívána bezpečně a opakovaně.

Tenká olůvka a naběračka navržená pro jejich rychlé rozpuštění a s držátkem zabraňujícím přenosu tepla jsou nejlepší prevencí popálení.

Použití

Dodržujte návod k použití, který najdete uvnitř balení.

O výrobci

V uplynulých osmi letech firma svými tradičními sadami „Vánoční lití olova“ potěšila již více než 100 000 rodin. Jsou přesvědčeni, že tím alespoň trochu přispěli k posílení tradičních českých vánoc, ke kterým vánoční zvyky historicky patří. V dnešní možná až příliš přetechnizované a uspěchané době jsou vánoční svátky jednou z mála příležitostí pro zvolnění, zklidnění, věnování více času dětem a blízkým. A samozřejmě rozjímání a zamyšlení. Tradiční zvyky jako je právě lití olova jsou zajímavé pro děti i dospělé a určitě mohou přispět k svátečnější atmosféře a lepší rodinné pohodě.

Skladování

Sadu lze používat opakovaně, po ukončení odlévání a vychladnutí olova uložíte odlitky dovnitř obalu nebo do pánvičky, kde jej znovu roztavíte a necháte v pánvičce vychladnout. Musí být položeno na nehořlavém povrchu a být mimo dosah dětí.

Po skončení životnosti výrobku je nutné při likvidaci vzniklého odpadu postupovat v souladu s platnou legislativou. Olovo je nebezpečné pro životní prostředí a je potřeba je odevzdat na sběrné místo určené obcí pro ukládání tohoto typu odpadu. Chraňte životní prostředí – neodhazujte je do směsného domovního odpadu!

Výrobce

Spolek Vánoční lití olova
Na Pavlasůvce 684/6
735 64 Havířov
Česká republika