Priessnitz

Priessnitz Žíly a cévy Medical 125ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
379,90 Kč 379,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe péče o pokožku nohou obsahuje přírodní látky escin (z plodu jírovce maďalu) a flavonoidy (z červených listů vinné révy), jež jsou bezpečné a prověřené přírodní látky s šetrnými, příznivými účinky na kvalitu i funkce žilního a lymfatického systému. Při aplikaci lokálně na kůži dochází k ochlazení kůže a intenzivní chladivý účinek vede ke zmírnění obtíží spojených s křečovitými žilami, otoky, snížení pocitu těžkých a unavených nohou. Chladivý účinek je podpořen přidáním mentholu. Produkt není vhodný pro děti. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa.

Aqua, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Aesculus Hippocastanum seed extract, Vitis Vinifera leaf extract, Methol, Phenoxyethanol, Carbomer, Parfum, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Benzyl Benzoate, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben.

Dávkování: Přípravek se používá k lokální aplikaci na kůži dolních končetin. Podle potřeby naneste a jemně rozetřete na pokožku unavených a těžkých nohou. Pouze k zevnímu použití.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals

EAN: 8594059737175