Brit Fresh Turkey with pea Light fit & slim pro psy

12 kg
1 299,00 Kč 108,25 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kompletní krmivo se superprémiovou recepturou pro sedavé dospělé psy, psy s nadváhou a starší psy. Čerstvé krůtí maso s hráškem, rýží, arónií a pampeliškou. Holistické krmivo vyrobené šetrnou metodou s použitím 40 % čerstvého masa. Kompletní krmivo pro psy.

Při přípravě Brit Fresh granulí bylo použito čerstvé maso, čímž byl vynechán jeden krok jeho zpracování. Díky tomu se zachovaly přirozené výživové, a především chuťové vlastnosti masa a jeho vůně. Spolu s přílohami z původních zrnin jako je pohanka, proso či oves, tradiční byliny, dýně, cuketa a ovoce bylo vytvořeno zdravé a delikátní menu. A to rozhodně potěší každého psího milovníka chuťově skvělé a zdravé výživy na vysoké úrovni.

  • obsahuje původní zrniny a staré kulturní plodiny – hrášek, rýže, oves, pohanka, lněné semínko, arónie
  • tradiční byliny – tymián, rozmarýn, měsíček lékařský, pampeliška, petržel
  • bez lepku, soji, kukuřice a antioxidantů.

Použití

Podávejte suché nebo navlhčené teplou vodou. Doporučený denní přísun potravy uvedený v krmné tabulce je třeba rozdělit na 2–3 stejné dávky podávané v průběhu dne. Pokud podáváte krmivo Brit poprvé, smíchejte menší množství s předchozím krmivem a postupně navyšujte podíl krmiva Brit. Vždy zajistěte, aby měl váš pes dostatek čerstvé pitné vody. 

O výrobci

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jedná se o rodinnou firmu s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice.

Své produkty značek Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyváží do 70 zemí světa.

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření. Po otevření znovu uzavřete.

Výrobce

VAFO PRAHA s.r.o.
K Brůdku 94
252 19 Chrášťany
Česká republika