Fratelli Beretta Pancetta Classica

100 g
Prémiová kvalita
89,90 Kč 899,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Pancetta Classica je druh italské slaniny, která je vyrobená z kvalitního vepřového bůčku.

Vepřový bůček se naloží do směsi soli a vybraného koření. Následně se nechá sušit několik týdnů, díky čemuž si zachová šťavnatost a s texturou se podobá spíše sušeným šunkám. Pancetta Classica se vyznačuje mírně slanou chutí s nasládlými tóny a kulatým tvarem.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Skvěle se hodí do burgerů, baget či obloženého pečiva. Může být však i oblohou salámových mís na různých oslavách a rautech. Je také skvělou pochoutkou k vínu.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 46 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Sůl
dextróza
Koření
Aroma
antioxidant
E301 - Askorban sodný
Konzervanty
E250 - Dusitan sodný
E249 - Dusitan draselný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1920 kJ/465 kcal
Tuky45 g
z toho nasycené mastné kyseliny18 g
Sacharidy1 g
z toho cukry1 g
Bílkoviny14 g
Sůl3.5 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.