Hemagel

HemaGel 30g

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
779,90 Kč 779,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. Hemagel se doporučuje pro správné a rychlé ošetření ran v domácnosti. Je vhodný na akutní rány jako jsou odřeniny, popáleniny 1. stupně, řezné, sečné rány, puchýře a další poranění, při kterých je porušen kožní kryt.

Hemagel je hydrofilní methakrylátový gel na bázi síťovaného kopolymeru 2-hydroxyethylmethakrylátu obsahujícího polymerně vázané stericky stíněné aminoskupiny.

Dávkování: Ránu nejprve očistěte od mechanických nečistot, např. prachu či zbytků předchozích léčebných materiálů. Na celou spodinu rány následně aplikujte malé množství gelu, ten k ní přilne a postupně absorbuje sekrety a další tekutiny z rány. Ošetřenou ránu kryjte sterilním čtvercem nejlépe z netkaného textilu, fixujte obinadlem nebo náplastí. Fixační materiály by měly ošetřené místo přesahovat cca o 1 cm. U pacientů s prokázanou a indikovanou infekcí je nutné dodržet ordinaci antibiotik a dalších léků dle rozhodnutí lékaře.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Apotex

EAN: 8594177490266