Ledové Kaštany v mléčné čokoládě jsou novinkou v portfoliu značky. Uvnitř čokoládové skořápky je stejná lískovooříšková náplň, kterou znáte z běžných Ledových Kaštanů. Čokoláda, kterou tato varianta obsahuje je ale mléčná čokoláda Orion, přesně taková, jak ji máte rádi – s bohatou čokoládovou chutí. Kombinace kakaovější chuti Orion mléčné čokolády s lahodnou náplní Ledových Kaštanů vám přinese nevšední chuťový zážitek.

Tradiční česká receptura

Ledové Kaštany v sobě spojují lahodnou hořkou čokoládu a bohatou kakaovo-oříškovou náplň, díky které si můžeme dopřát dlouhotrvající chuťový zážitek. Jsou určeny pro opravdové milovníky poctivé čokolády. Výjimečnost této tradiční čokoládové tyčinky, která je na trhu už více než 50 let, podtrhuje její nezaměnitelný tvar. Ledové Kaštany se vyrábí v závodě Zora Olomouc.

Ochutnejte i další příchutě

V roce 1966 se začaly vyrábět původní Ledové Kaštany v hořké čokoládě, které nyní najdete v obchodech v typickém červeném obale pod názvem Originál. Výrazně mladší jsou potom další varianty Ledových Kaštanů. Před deseti lety přibyly Kaštany v Bílé čokoládě, následovaly je Extra hořké, které jsou určeny pro milovníky opravdu hořké čokolády.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika