Bad Reichenhaller Bylinková sůl

90 g
 44,90 Kč 498,89 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Bylinková sůl je chutná směs složená z Alpské soli a nejjemnějších zahradních bylin a koření. Alpská bylinková sůl s jodem je přírodní sůl bez glutamanu sodného. Obsahuje kyselinu listovou.

Použití

Bylinková sůl je vhodná ke zjemnění chuti polévek, zeleniny, salátů, masa a mnoha jiných jídel a pokrmů.

O výrobci 

Südwestdeutsche Salzwerke AG, se sídlem v německém Heilbronnu, je mateřskou společností skupiny SWS Group. V kamenném solném dolu Heilbronn, který je největší v západní Evropě, se již více než 125 let těžila sůl z až 50 metrů silných solí. Kapacita solné elektrárny Bad Reichenhall je přibližně 300 000 tun ročně. 

Bad Reichenhaller je nejznámější značka soli v Německu, jedná se vysoce kvalitní sůl z hlubin Alp, pečlivě odvozené od čisté alpské soli. Společnost přínáší bohatství Alp do domácí kuchyně, kde zaručuje originální chuť.

Nejvyšší kvalita výrobků je pro prioritou. Pravidelné interní a externí audity zajišťují splnění vysokých standardů kvality. Všechny výrobky Bad Reichenhaller neobsahují látky podporující chuť, konzervační látky, barviva ani nanočástice. Produkty jsou zčásti rafinované bylinami a kořením a obohacené jodem, fluoridem nebo kyselinou listovou.

Skladování

Skladovat v suchu.

Výrobce

Südwestdeutche salzwerke AG
D-74076 Heilbronn