Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Schär Bageta bez lepku

175 g
64,90 Kč 370,86 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Chcete si dopřát křupavé teplé pečivo bez lepku? Udělejte si doma výtečnou předpečenou bezlepkovou bagetu. 

Bezlepkové potraviny Schär patří k tomu nejlepšímu a nejchutnějšímu, co lze jíst v případě bezlepkové diety. Jsou vhodné nejen pro celiaky, ale také pro ty, kteří se snaží lepek ve svém stravování omezit. 

Bezlepková strava

Občasné vynechání lepku ze stravy a konzumace snadněji stravitelných bezlepkových potravin, odlehčí organismu a tím prospěje našemu zdraví. Pokud netrpíte celiakií, ale přesto se rozhodnete pro bezlepkovou dietu, může to mít pro Vás nečekaně pozitivní následky. 

Můžete se zbavit nadbytečných kilogramů, chronické rýmy a bolesti halvy a kloubů. Pozitivní vliv má dieta také na náš vzhled. Mizí otoky a zarudnutí na obličeji a zlepšuje se nepříjemné akné. 

Balení obsahuje 2 kusy.

Použití

Pečte v předehřáté troubě při teplotě 200°C po dobu 5-7 minut. 

Bagety se dají velmi dobře použít pro přípravu sendvičů, jako obložené chlebíčky nebo malé jednohubky se šunkou, sýrem, majonézou, vajíčkem a dalšími vhodnými potravinami. Jsou součástí tradiční francouzské kontinentální snídaně, při které se na krajíčky bagety maže džem a následně se máčí do kávy nebo horké čokolády.

O výrobci

Společnost Schär se zabývá výrobou bezlepkových potravin pro osoby trpící celiakií, tedy intolerancí vůči bílkokvinám obsažených v běžných obilovinách. 

Firma vznikla v roce 1922 s původním zaměřením na zdravou výživu pro malé děti. V roce 1981 uvedla na trh první řadu svých bezlepkových výrobků. Během pár let se společnost mnohonásobně rozrostla a začala vyvážet produkty do celé Evropy a Ameriky. 

Mezi produkty, které firma nabízí, nepatří pouze chléb a pečivo, ale také mnoho druhů těstovin, mouky, sušenek a celá řada mražených potravin. 

Skladování

Uchovejte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření skladujte výrobek ve vzduchotěsném sáčku a do několika dnů zkonzumujte nebo přímo zamrazte.

Výrobce

Dr. Schär
AG/SPA - Winkelau 9
39014 Burgstall/Postal

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 48 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kukuřičný škrob
Kváskové těsto19 %
Rýžová mouka
Pitná voda
Pitná voda
Rýžový sirup
Rýžová mouka
Slunečnicový olej
Rostlinné vlákno
Psyllium
Bambus
Rýžový škrob
Sojová bílkovina
Cukr
Zahušťovadlo
E464 - Hydroxypropylmethylcelulóza
Pekařské droždí
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1130 kJ/267.5 kcal
Tuky3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy54 g
z toho cukry6.3 g
Bílkoviny2.9 g
Sůl1 g
Vláknina6.4 g

Alergeny

Sójové boby
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.