Schär Fusilli bezlepkové těstoviny

250 g
 51,90 Kč 207,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Výtečné bezvaječné těstoviny bez lepku, se kterými vyčarujete delikatesní pokrm na talíři.  

Elegantní tvar zachycuje omáčku ve své spirále a vytváří každé sousto chutné a šťavnaté. Hodí se nejlépe ke smetanové či sýrové omáčce, se kterou vytváří lahodnou symfonii chutí. 

Použití

Ve velkém hrnci přivedeme k varu mírně osolenou vodu a uvaříme v ní Fusilli cca 10-12 minut tak, aby byly měkké. Poté těstoviny scedíme a necháme okapat. 


Podávat je můžete například s touto výtečnou smetanovo-špenátovou omáčkou. 

V hrnci na troše oleje zesklovatíme nakrájenou cibulku a přidáme špenát. Až se špenát dostatečně rozpustí a prohřeje, osolíme a přidáme rozmačkaný česnek. Poté odstavíme a vmícháme zakysanou smetanu. Na pánvičce orestujeme osolené nudličky kuřecího masa a smícháme je s omáčkou a uvařenými těstovinami. Ozdobíme strouhaným sýrem. 

O výrobci

Společnost Schär se zabývá výrobou bezlepkových potravin pro osoby trpící celiakií, tedy intolerancí vůči bílkokvinám obsažených v běžných obilovinách. 

Firma vznikla v roce 1922 s původním zaměřením na zdravou výživu pro malé děti. V roce 1981 uvedla na trh první řadu svých bezlepkových výrobků. Během pár let se společnost mnohonásobně rozrostla a začala vyvážet produkty do celé Evropy a Ameriky. 

Mezi produkty, které firma nabízí, nepatří pouze chléb a pečivo, ale také mnoho druhů těstovin, mouky, sušenek a celá řada mražených potravin. 

Skladování

Uchovejte v suchu a chraňte před teplem. 

Výrobce

Dr. Schär
AG/SPA - Winkelau 9
39014 Burgstall/Postal