Přeskočit navigaci
BIO
Holle BIO Kapsička jablko, mango a kokos

Holle BIO Kapsička jablko, mango a kokos

100 g459,00 Kč/kg
4590
41,31 Kč s

Holle BIO ovocné pyré Croco Coco je 100% pyré z jablka, manga a kokosu v prémiové Demeter kvalitě. Toto 100g balení z Itálie je ideální pro děti od 8 měsíců, je bez lepku a neslazené. Pochází z biodynamického zemědělství, což zaručuje tu nejlepší přírodní kvalitu pro vaše nejmenší.

Země původu

Itálie

Popis

Dětské ovocné pyré v kvalitě Demeter. Obsahuje 100 % přírodních a BIO surovin a neobsahuje přidaný cukr, GMO, sůl ani jiná aditiva, takže vaše dítě dostává jen to nejlepší, co příroda nabízí. Pyré se vyrábí podle osvědčené švýcarské receptury s důrazem na kvalitu surovin a zachování přirozených chutí. Kombinaci jablek, manga a kokosu si vaše děti rychle oblíbí.

  • vhodné pro děti od 8. měsíce věku

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

Použití

Skvěle se hodí jako svačinka na zahnání hladu, kdykoliv během dne. 

O výrobci 

Prémiová švýcarská značka Holle patří mezi nejuznávanější výrobce bio dětské výživy v Evropě. Už od roku 1933 vyrábí produkty pod dohledem špičkových odborníků a nutričních specialistů. Receptury Holle odpovídají nejvyšším švýcarským standardům a kladou důraz na maximální kvalitu. Značka staví na principech přírodní čistoty, proto používá suroviny od evropských ekologických farmářů hospodařících podle přísných zásad Demeter – nad rámec běžných bio standardů. Díky tomu můžete mít jistotu, že svému děťátku dáváte skutečně prémiovou výživu, šetrnou k přírodě i zdraví těch nejmenších. Dnes Holle nabízí více než 70 výrobků dětské stravy, včetně kaší, pokračovacích mlék, sucharů a příkrmů.

Skladování

Skladujte do 20 °C. Po otevření spotřebujte do 2 dnů, otevřené skladujte v chladničce.

Výrobce

Holle baby food Gmbh  
CH-4125 Riehen
Švýcarsko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota
278 kJ65 kCal
Tuky
1.5 gz toho nasycené mastné kyseliny1.4 g
Sacharidy
11.6 gz toho cukry10.8 g
Bílkoviny
0.6 g
Sůl
0.004 g

Složení & Alergeny

Složení

  • Pochází z bio dynamického zemědělství
  • Jablko80 %
  • Mango12 %
  • Kokosové mléko8 %
  • Kokosový extrakt
  • Voda