Mořský vlk s kořením na gril

cca 320 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 5 DNŮ

cca

 129,00 Kč 399,90 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Mořský vlk, vlastním názvem Morčák evropský, žije ve vodách východního Atlantiku. Je řozšířen od serverního Norska až po Maroko a dále na Kapverdské ostrovy a do Senegalu. Znám je i ze Středozemního a Černého moře. Ryba je posypaná grilovací směsí, která byla unikátně namíchaná pouze pro letošní grilovací sezónu. 

Použití

Pro pohodlnější přípravu stačí vyjmout rybu z vakuového balení a položit ji v alobalové misce, která je součástí balení, na gril či do trouby. Po pár minutách budete mít připravenou rybu jako z přímořské restaurace.

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladování: skladujte při teplotě 0–4 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.