Beyond Meat The beyond burger (mražené), 10 ks

1,113 kg
MraženéPrémiová kvalita
 829,90 Kč 745,64 Kč/kg
Země původu: USA,

Beyond Burger je světově první hamburger na rostlinné bázi, který vypadá a chutná jako čerstvý hovězí hamburger. Má všechnu šťavnatost, maso má lahodnost tradičního hamburgeru, ale s tím rozdílem, že je čistě rostlinného původu.

Balení obsahuje celkem 10 kousků lahodného Beyond Burger.

Beyond Burger je výsledkem více něž 7 let práce s cílem co nejlépe pochopit maso, jeho složení a související smyslové prožitky. Poté všechny tyto poznatky zužitkovat a vytvořit tak lahodný pokrm na bázi rostlinného původu.

Proč si vybrat rostlinné maso místo živočišného?

Kdo říká, že maso musí pocházet pouze ze zvířat? Maso se skládá ze čtyř stavebních bloků: bílkovin, tuků, stopových minerálů a vody. Beyond Meat obsahuje tytéž stavební kameny ale z rostlinné říše, aniž by byla obětována chuť nebo textura. Budování masa bez zvířat vyžaduje méně zdrojů, což z něj činí mnohem efektivnější a udržitelnější proces. 
Náš dopad
Použití

Tip na lahodný letní Beyond burger:

Maso můžete dát na varnou desku, rošt nebo gril. Před dokončením patty (přibližně 2–3 minuty) přidejte na maso plátek uzeného sýra a nechte ho roztát. Toast nebo ciabattu opečte po dobu 2–3 minut. Na česnekový dressing rozmixujte veganskou majonézu, česnek, citronovou šťávu a mořskou sůl. Přidávejte vodu, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Na horní polovinu pěčiva rozetřete připravený česnekový nebo jiný dressing podle vaší chuti. Na dolní polovinu položte hotové maso s rozehřátým sýrem a poté karamelizovanou cibulku s čerstvou rukolou. Dobrou chuť. 

O výrobci

V Beyond Meat věří, že existuje lepší způsob, jak nakrmit planetu. Posláním je vytvořit budoucnost proteinu tím, že na výběr budou řešení, která dokonale nahradí živočišné bílkoviny rostlinnými proteiny – jako jsou chutné hamburgery nebo klobásy čistě z jednoduchých surovin na rostlinné bázi.

Skladování

Stejně jako klasické mražené maso, byste měli udržet The Beyond Burger při teplotě -18 °C nebo nižší. Po otevření spotřebujte během 2–3 dnů.

Výrobce

Beyond Meat
1325 E El Segundo Blvd
El Segundo, CA 90245
Spojené státy americké