Pstruh čerstvý filet s kůží

cca 240 g
cca 114,47 Kč 469,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dva filety pstruha duhového, který má bílé až lehce narůžovělé maso. Chuťově se poněkud liší od volně žijících pstruhů potočních.

Balení obsahuje 2 filety.

Pstruh, Hrách, Pyré

Použití

Pstruh je vhodný ke všem kuchyňským úpravám včetně grilování a uzení.

Tip! Vyzkoušejte tento recept na restovaného pstruha na másle:

Filety dobře pokapeme z obou stran čerstvě vymačkanou citronovou štávou, osolíme, opepříme a obalíme v mouce. S pstruhy zatřepeme, aby opadala přebytečná mouka. Ve vhodné pánvi na ryby nejprve pstruha zprudka orestujeme na másle z každé strany, poté přikryjeme a pomalu dusíme 15–20 minut. Chutné pstruhy na másle upravíme na talíře a podáváme nejlépe s bramborovou přílohou, dozdobíme čerstvě nasekanou petrželkou a měsíčkem citronu.

O výrobci

Zpracovna ryb Klatovy je česká firma, která na trhu působí od roku 1998. Celoročně se podnik zabývá chovem a následným prodejem zpracovaných čerstvých a mražených ryb. Dále se věnuje výrobě rybích produktů, prodejem zvěřiny a mořských ryb. Společnost dbá na kvalitu, a proto nepoužívá při výrobě žádné konzervační látky. Zpracovna ryb Klatovy vyhrála ocenění v soutěži Regionální potravina Plzeňského kraje.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–2 °C.

Výrobce

Zpracovna ryb Klatovy a.s.
Říční lázně 423
339 01 Klatovy
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.