Farma Druhaz Krůtí játra

cca 500 g
Od českého farmáře
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Farmářská krůtí játra v prémiové kvalitě.

Krůty pochází z vlastních, farmářských chovů, kde mají volný výběh. Výsledkem je nejen kvalitní a šťavnaté maso, ale především také jejich vnitřnosti, které jsou díky tomu naprostou gurmánskou pochoutkou.

Vakuově baleno.

Použití

Před tepelnou úpravou játra omyjte a odstraňte blanky. Posolíte-li je předem, budou tvrdá a nedají se pak jíst. Dále je nakrájejte, namelte či ponechte vcelku dle vámi vybraného receptu. Můžete je vařit, dusit, smažit, péct, grilovat apod. Oproti masu potřebují kratší dobu na tepelnou úpravu. Ideální je, pokud jsou osmažená játra uvnitř ještě trochu růžová.

Tip! Připravte si jednoduchá smažená krůtí játra se zlatavou cibulkou podle následujícího receptu:

Játra omyjeme, osušíme a nakrájíme na menší porce. Očistíme od zbytečně velkých blan. Ve velké pánvi rozehřejeme olej, na kterém osmažíme játra ze všech stran dohněda. Ihned potom je přesuneme na talíř. Do pánve s rozehřátým olejem vsypeme cibuli, nakrájenou na půlkolečka. Smažíme dozlatova. Podáváme ideálně s těstovinami.

O výrobci

Farma Druhaz je česká společnost se sídlem v Sedlčanech, která působí na trhu od roku 2009. Firma se zaměřuje především na chov krůt a kuřat. V jejich sortimentu ale můžete nalézt nejenom drůbeží maso a výrobky z něj, ale také kachní nebo dokonce králičí maso a jejich lahůdky.

Původ masa

Společnost odkoupila kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995, a navázala na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa. Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem a v celé historii společnosti nedošlo k žádnému porušení směrnic a pravidel pro potravinářské provozy.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma DRUHAZ spol. s r.o.
Na Červeném hrádku 793
264 01, Sedlčany
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.