Řeznictví Pavlíček

Řeznictví Pavlíček Oravská slanina s obsahem vepřového boku 95 %

cca 270 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 4 DNY

Od českého farmáře

cca

 116,00 Kč 429,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vykostěný vepřový bok zauzený přírodním kouřem.

Vepřový bok se nejprve vykostí a následně se nechá sušit v dobře větrané místnosti. Uzení napomáhá ke konzervování slaniny. 

Použití

Oravská slanina je vhodná pro špikování a přípravu dalších teplých pokrmů. Díky vysokému obsahu masa si ji můžete nakrájet na tenké plátky a vychutnat si ji na čerstvém chlebu s hořčicí. 

O výrobci 

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem masa a uzenin. Portfolio uzenin nabízí nejen párky a klobásy, ale také trvanlivé a fermentované salámy jako je uherský salám, klobásy nebo točený salám. Dále tamější speciality jako jsou šunky a měkké salámy, a nakonec vařené masné výrobky, které zahrnují jaternice nebo tlačenky. Tento produkt značky Naše Miroslav je výsledkem spolupráce mezi Sklizeno a Řeznictvím a uzenářstvím Jan Pavlíček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.