Johnson's® Bedtime Mycí gel pro dobré spaní

500 ml
Doporučená cena
 134,90 Kč 
149,90 Kč269,80 Kč/l
Země původu: Řecko,

Mycí gel pro dobré spaní je určen pro jemnou dětskou pokožku. Šetrně umývá a zanechává citlivou pokožku zdravou na dotek. Když děťátko lépe spí, spí lépe i jeho rodiče.

  • Hypoalergenní.
  • Postup testovaný odborníky na dětský spánek.

Pro výrobu jsou vybírány pouze vysoce kvalitní ingredience, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Proto společnost zamítla více než 400 složek, které neodpovídají standardům Best for Baby™.

Použití

Namočte vlásky a tělo děťátka teplou vodou, rukou nebo žínkou naneste mycí gel, jemně napěňte a opláchněte. 

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah slunečního záření.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 –⁠ Jinonice 
Česká republika