Johnson's® Dětský olej s aloe vera

200 ml
Doporučená cena
 99,90 Kč 
109,90 Kč499,50 Kč/l
Země původu: Itálie,

Děti mají velmi citlivou pokožku, která ztrácí vodu rychleji, než pokožka dospělých. Tento jemný olej s aloe vera, který je speciálně vyvinutý pro pokožku novorozenců, vytváří na kůži tenkou ochrannou bariéru a chrání ji před vysušením. 

Použití

Aplikujte na mokrou umytou pokožku. Ideální pro dětskou masáž.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah slunečního záření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí, abyste zabránili náhodnému požití nebo vdechnutí, které by mohlo způsobit vážné ublížení na zdraví. Pokud se vyskytnou problémy s dýcháním, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Jen k zevnímu použití. 

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 –⁠ Jinonice 
Česká republika