Perrier Plechovka 10x0,250 l

10 ks
199,90 Kč 19,99 Kč/ks
Země původu: Francie,

Minerální voda perlivá od oblíbené značky Perrier.

Perrier  je přírodní minerální vodou, jak je definována ve smyslu francouzského zákona, tedy že pouze minerální voda přírodního původu  má stálé složení a má vlastnosti příznivé pro lidské zdraví, které uznává ministerstvo zdravotnictví a Lékařská akademie. Díky jedinečnému efektu bublin minerální voda Perrier velice příjemně uhasí žízeň a zároveň blahodárně působí na lidský organismus.

 

Použití

Minerální voda Perrier lze použít k dokonalému letnímu drinku, který vás osvěží.

Na přípravu takového drinku budete potřebovat: 6cl jablečné šťávy, 2cl citrónové šťávy, 2cl malinového sirupu, 1 plátek zázvoru, 2 plátky jablka na ozdobu, led. Do sklenky vložte zázvor, který rozdrtíte, přidáte led, jablečnou šťávu, citrónovou šťávu, malinový sirup a zalejete minerální vodou Perrier. Ozdobte plátkem jablka a příjemně se osvěžte neodolatelným letním drinkem. 

O výrobci

Dr Perrier s mnohaletými znalostmi o výhodách minerální vody zkoumal a testoval zdroj minerálních vod a zjistil, že má skutečně terapeutické vlastnosti, a tak pracoval na zdokonalení procesu plnění do lahví. Jelikož ale chyběly peníze, nemohl Dr. tento postup dále rozvíjet. Sir John Harmsworth, bratr úspěšných a velmi bohatých anglických novinových magnátů, se setkal s Dr. Perrierem při studiu francouzštiny u Les Bouillens. Harmsworth koupil tedy tento zdroj a přejmenoval ho na PERRIER® jako pocta k doktorovi, a začal plnit vodu v jeho výrazných zelených lahvích. PERRIER®, nápoj, byl nyní předurčen být tady, tam a všude.

Skladování

Před otevřením uchovávejte při teplotě +5 °C do +30 °C, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladničce. 

Výrobce

N.W.S.SUD
BP 43
30310 VERGÉZE
Francie