Perrier

Perrier Plechovka 10x0,250 l

10 ks
219,90 Kč 21,99 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

70+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Francie,
Víte, že...
Prozkoumejte nabídku z více než 18 tisíc produktů

Největší výběr ze supermarketů, farmářských obchodů, lékáren a dalších.

Minerální voda perlivá od oblíbené značky Perrier.

Perrier  je přírodní minerální vodou, jak je definována ve smyslu francouzského zákona, tedy že pouze minerální voda přírodního původu  má stálé složení a má vlastnosti příznivé pro lidské zdraví, které uznává ministerstvo zdravotnictví a Lékařská akademie. Díky jedinečnému efektu bublin minerální voda Perrier velice příjemně uhasí žízeň a zároveň blahodárně působí na lidský organismus.

 

Použití

Minerální voda Perrier lze použít k dokonalému letnímu drinku, který vás osvěží.

Na přípravu takového drinku budete potřebovat: 6cl jablečné šťávy, 2cl citrónové šťávy, 2cl malinového sirupu, 1 plátek zázvoru, 2 plátky jablka na ozdobu, led. Do sklenky vložte zázvor, který rozdrtíte, přidáte led, jablečnou šťávu, citrónovou šťávu, malinový sirup a zalejete minerální vodou Perrier. Ozdobte plátkem jablka a příjemně se osvěžte neodolatelným letním drinkem. 

O výrobci

Dr Perrier s mnohaletými znalostmi o výhodách minerální vody zkoumal a testoval zdroj minerálních vod a zjistil, že má skutečně terapeutické vlastnosti, a tak pracoval na zdokonalení procesu plnění do lahví. Jelikož ale chyběly peníze, nemohl Dr. tento postup dále rozvíjet. Sir John Harmsworth, bratr úspěšných a velmi bohatých anglických novinových magnátů, se setkal s Dr. Perrierem při studiu francouzštiny u Les Bouillens. Harmsworth koupil tedy tento zdroj a přejmenoval ho na PERRIER® jako pocta k doktorovi, a začal plnit vodu v jeho výrazných zelených lahvích. PERRIER®, nápoj, byl nyní předurčen být tady, tam a všude.

Skladování

Před otevřením uchovávejte při teplotě +5 °C do +30 °C, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladničce. 

Výrobce

N.W.S.SUD
BP 43
30310 VERGÉZE
Francie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 352 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Přírodní minerální voda100 %
Analytické složení (mg/l):
Ca²⁺ 160 g
Mg2+4.2 g
Na+9.5 g
HCO3-430 g
SO₄²-33 g
Cl-22 g
Draslík K⁺ (mg/l)1 g
NO3-7.8 g
Obsah CO₂ (g/l)6 g
Obsah rozpuštěných pevných látek (mg/l)480 g
PH (mg/l)5.5 g