• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Casa Vecchio Antropos Gris s olivovým olejem

300 g
89,90 Kč 299,67 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Ručně vyráběné křupavé tyčky s olivovým olejem.

Tyto vynikající křupavé kreky vás osloví nejen svou delikátní chutí ale i svým neobvyklým tvarem. Pochoutka válcovitého tvaru je vylepšena černými olivami, právě to dodá tyčince silně aromatickou vůni a přidá na originalitě. Tak neváhejte a vyzkoušejte jedinečnost těchto italských tyčinek!

Příběh tyčinek...

Originální tyčinky si nechala vyrobit Turínská šlechtická rodina již v 17. století. Podle jejich názoru bylo okusování kulatých či dutých tyčinek ekvivalentem elegantní stravy. V současné době se tyčinky vyrábí v různých tvarech s různými příchutěmi. Dodnes jsou krekry s láskou pečeny právě v Piemontu.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Ideální na svačinu nebo na večerní mlsání.

O výrobci

Historie společnosti Vecchio Mulino sahá až do roku 1860, kdy Giacomo Bertolone založil malé pekařství na výrobu tradičních italských tyčinek grissin Rübatà. Dnes je podnik zaměřen především na výrobu pečených preclíků, tyčinek a dalších chutných krekrů. Mimo to také vyrábí tradiční italské těstoviny, které pravidelně získávají ocenění za jedinečnou kvalitu a chuť.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Udržujte mimo sluneční záření.

Výrobce

Vecchio Mulino
Via Teglia, 20
10022 Cavalleri-Fumeri TO
Itálie