Curaprox

Curaprox CS 5460 ortodontický kartáček

1 ks
149,90 Kč 149,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Švýcarsko,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Profesionální švýcarská péče. Zubní kartáček CS 5460 ultrasoft Ortho s výřezem prostřední řady vláken a krátkou hlavou pro účinné čištění chrupu při používání ortodontických fixních aparátků.

S více než 5460 ultra jemnými CUREN® vlákny hustě seřazenými v malé hlavičce, tento zubní kartáček čistí účinně a zároveň je velmi jemný k dásním.

Barevná varianta bude vybrána dle aktuálních skladoých zásob.

Použití

Nejdříve si vyčistěte všechny vnější části, následně všechny vnitřní části zubořadí. Nejprve dolní čelist, poté horní čelist.

Malé krouživé pohyby bez tlaku – pamatujte si, že tento kartáček vyčistí vaše zuby i v případě, že na něj netlačíte. Buďte tedy něžní.

O výrobci

Curaden dobývá svět svými produkty pro zubní péči. V současné době jsou jejich výrobky k dostání ve více než sedmdesáti zemích. Curaden při vývoji všech svých produktů spolupracuje s dentálními specialisty, díky čemuž jsou jejich výrobky velice efektivní.

Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí. Čisté zuby také nedráždí dáseň, tedy nedochází k postupnému zánětu dásní. Čistých zubů lze dosáhnout správným mechanickým čištěním.

Výrobce

Curaden Czech s.r.o.
U Železné lávky 10
118 00  Praha 1
Česká republika

1 ks zubního kartáčku