-29 %

Calvo

Calvo Tuňák v BIO extra panenském olivovém oleji

195 g
BIO
Akce do 10. 12.
119,90 Kč  169,90 Kč
614,87 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

70+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Španělsko,
Víte, že...
Vyberte si z více než 5.000 plant-based produktů

Dopřejte si nejširší nabídku plant-based produktů ze všech supermarketů!

Vynikající tuňák v BIO extra panenském olivovém oleji s velmi jemnou strukturou ulovený na udici. Zdravý pokrm s minimem kalorií. Obal Easy Flip disponuje servírováním, které je rychlé a snadné díky možnosti pouhého otočení a vyklopení konzervy. Díky technologii Real Peel® je zachována šťavnatost a chuť.

Bohatý sortiment výběrového tuňáka v konzervách, ze kterého si vyberou i spotřebitelé s různými dietami. Tajemství spočívá v ušlechtilé, kvalitně zpracované a očištěné surovině s důkladně vybraným nálevem.

Calvo loví tuňáky v oceánech celého světa. Příslušnou FAO rybolovnou oblast zjistíte podle označení na každé konzervě. V roce 2018 se stává prvním tuňákem s certifikací MSC na trhu.

Co je MSC?

MSC je světová certifikace trvale udržitelného rybolovu. Mořští živočichové jsou loveni v takovém množství, aby to neohrozilo jejich přírodní populace. Garantace toho, že se k lovu používají jen takové prostředky, které nezpůsobují vedlejší škody na mořských ekosystémech.

Použití

Ideální do lehkých jídel a zeleninových salátů.

O výrobci

Příběh značky Calvo začal v galicijském městě Carballo, kde v roce 1940 založil Luis Calvo Sanz malý obchod s potravinami. Časem se stal symbolem kvality a tradice konzervárenského průmyslu ve Španělsku.

Aby Luis Calvo Sanz rodinný podnik udržel, rozhodl se jít cestou inovací. V roce 1956 vytvořil revoluční stroj, který dokázal vyrobit 36 plechovek tuňáka za minutu. Milníkem byl balík tří plechovek tuňáka v roce 1986, se kterým zaznamenala společnost Calvo velký úspěch v Evropě.

Skladování

Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. 

Výrobce

Calvo Distribución Alimentaria, S.L.U.
Ctra A Coruňa
Fisterra km 34,5.
15106 Carballo
Španělsko. 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 680 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Tuňák
Bio extra panenský olivový olej21 %
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1121 kJ/270 kCal
Tuky20 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny22 g
Sůl1 g
Vláknina0 g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.