Calvo Tuňák v BIO extra panenském olivovém oleji

195 g
BIO
 169,90 Kč 871,28 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Lahodný tuňák v BIO extra panenském olivovém oleji s velmi jemnou strukturou ulovený na udici. Zdravý pokrm s minimem kalorií. 

Tělu prospějí nejen jeho omega 3 a 6 mastné kyseliny, ale teké fosfor, draslík a hořčík.

Bohatý sortiment výběrového tuňáka v konzervách, ze kterého si vyberou i spotřebitelé s různými dietami. Tajemství spočívá v ušlechtilé, kvalitně zpracované a očištěné surovině s důkladně vybraným nálevem.

Calvo loví tuňáky v oceánech celého světa. Příslušnou FAO rybolovnou oblast zjistíte podle označení na každé konzervě.

V roce 2018 se stává prvním tuňákem s certifikací MSC na trhu.

Co je MSC?

MSC je světová certifikace trvale udržitelného rybolovu. Mořští živočichové jsou loveni v takovém množství, aby to neohrozilo jejich přírodní populace. Garantace toho, že se k lovu používají jen takové prostředky, které nezpůsobují vedlejší škody na mořských ekosystémech.

Použití

Ideální do lehkých jídel a zeleninových salátů.

O výrobci

Příběh značky Calvo začal v galicijském městě Carballo, kde v roce 1940 založil Luis Calvo Sanz malý obchod s potravinami. Časem se stal symbolem kvality a tradice konzervárenského průmyslu ve Španělsku.

Aby Luis Calvo Sanz rodinný podnik udržel, rozhodl se jít cestou inovací. V roce 1956 vytvořil revoluční stroj, který dokázal vyrobit 36 plechovek tuňáka za minutu. Milníkem byl balík tří plechovek tuňáka v roce 1986, se kterým zaznamenala společnost Calvo velký úspěch v Evropě.

Skladování

Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. 

Výrobce

Calvo Distribución Alimentaria, S.L.U.
Ctra A Coruňa
Fisterra km 34,5.
15106 Carballo
Španělsko.