Akinu Králičí nudličky pro kočky

50 g
 39,90 Kč 798,00 Kč/kg
Země původu: Čína,

Králičí nudličky pro kočky s obsahem 96 % masa. 

Králičí maso má vysoký podíl kvalitních bílkovin a nízký obsah tuku, je snadno stravitelné. Uzavíratelný obal chrání masové kousky před osycháním.

Použití 

Podávejte jako pochoutku za odměnu. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. 

O výrobci

Akinu je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1993. Firma je výrobcem krmiva a chovatelských potřeb pro psy, kočky a ostatní domácí mazlíčky.

V roce 1992 neexistoval rozvinutý trh s krmivy a chovatelskými potřebami jako dnes. V té době se pejskům vařilo maso s různými přílohami. Maso pro psy se kupovalo na jatkách, a proto časem ukončili příležitostný prodej masa a v roce 1993 si otevřeli vlastní firmu.

Skladování

Skladujte v originálním balení, v suchu a chladu. Po otevření opět pečlivě uzavřete. Spotřebujte do sedmi dnů po otevření.

Upozornění

Nepodávejte zvířeti absorbent vlhkosti (malý sáček uvnitř balení). Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. 

Výrobce

AKINU CZ s.r.o.    
Mělnická 338
277 01 Dolní Beřkovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 463 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.