AKINU

Akinu Kuřecí řezanky pro kočky

50 g
49,90 Kč 998,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

60+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Čína,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Kuřecí řezanky s obsahem 96 % masa pro kočky. 

Řezanky obsahují stravitelné bílkoviny a minimum tuků, jsou proto doporučovány i při dietách. Uzavíratelný obal chrání masové kousky před osycháním.

Použití 

Podávejte jako pochoutku za odměnu. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě.

O výrobci

Akinu je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1993. Firma je výrobcem krmiva a chovatelských potřeb pro psy, kočky a ostatní domácí mazlíčky.

V roce 1992 neexistoval rozvinutý trh s krmivy a chovatelskými potřebami jako dnes. V té době se pejskům vařilo maso s různými přílohami. Maso pro psy se kupovalo na jatkách, a proto časem ukončili příležitostný prodej masa a v roce 1993 si otevřeli vlastní firmu.

Skladování

Skladujte v originálním balení, v suchu a chladu. Po otevření opět pečlivě uzavřete. Spotřebujte do sedmi dnů po otevření.

Upozornění

Nepodávejte zvířeti absorbent vlhkosti (malý sáček uvnitř balení). Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. 

Výrobce

AKINU CZ s.r.o.    
Mělnická 338
277 01 Dolní Beřkovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 471 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Maso a výrobky živočišného původu (kuřecí maso 96,3 %), glycerol 3,5 %, minerální látky (chlorid sodný 0,1 %). Technologické doplňkové látky: konzervanty (sorban draselný 0,1 %). Analytické složky: hrubý protein 45 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 4 %, hrubá vláknina 2,5 %, vlhkost 25 %.