Výhodná cena

Pampers

Pampers Fresh clean vlhčené ubrousky 12×52 ks

624 ks
Nabídka do 30. 9.
 399,90 Kč 
0,64 Kč/ks
Země původu: Německo,

Svěží čistota s ubrousky Pampers Fresh Clean vhodnými na ruce a obličej

Pokožka Vašeho děťátka je velmi citlivá a zaslouží si šetrné čištění. Díky hebkému a pevnému materiálu poskytují dětské čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean šetrné čištění s osvěžující vůní. 

Všechny čisticí ubrousky Pampers mají jedinečné složení, které chrání přirozené pH pokožky před enzymy v moči a stolici, takže citlivá pokožka Vašeho děťátka zůstává čistá a chráněná před podrážděním vyrážkami.

 

Čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean jsou dermatologicky testované a schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance. Vzhledem k tomu, že čisticí ubrousky jsou navržené s ohledem na citlivou pokožku děťátek, neobsahují žádný alkohol, parfémy ani barviva.

Balení obsahuje 12 balíčků po 52 kusech vlhčených ubrousků.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a/nebo uškrcení.

Skladování 

Skladujte v suchu

Výrobce

The Procter & Gamble Company 
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké