Knedlíky Láznička

Láznička Pikantní dýňové nočky

400 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 6 DNŮ

Od českého farmáře
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Sezónní pikantní dýňové nočky Láznička vyrobené s láskou

Základem jsou kvalitní suroviny - českými farmáři vypěstované dýně hokaido, české brambory a čerstvě umletá mouka. Pikantní nádech pak dodávají chilli papričky.

Jak se vyrábí?

Kouzlo domácí chuti knedlíků a nočků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků a nočků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Roky společnost testovala a zdokonalovala zdánlivě jednoduché postupy výroby. 

Použití

Nočky je možné podávat samotné jako zajímavou chuťovku k bílému vínu, nebo jako přílohu ke svíčkové nebo třeba ke grilované rybě.

Příprava: Ohřívejte v páře 7 minut. 

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobené knedlíky a nočky jsou lepší než ty koupené. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících a nočcích nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva. 

Skladování

Skladujte při teplotě do 8 °C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327
Praha 10, Petrovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Dýně Hokkaido
Brambory
Pšeničná mouka
Pšeničná krupice
Voda
Vejce
Chilli
Sůl

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.