Fresh Pack

Gouda s lanýži

cca 130 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 22 DNŮ

cca

 121,00 Kč 929,90 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Přírodní zrající sýr typu Gouda je obohacený pravými, černými lanýži.

Sýr je pojmenována po nizozemském městě Gouda. Vyrábí se z čerstvého mléka od volně pasoucích se krav a následně zraje 4 týdny v povoskovaných bochnících. Má žlutou kůrku a uvnitř krásně krémovou texturu. Sýrové těsto je doplněno o dominantní černé lanýže, které mu dodají intenzivní krémovou chuť s tóny oříšků. Tak neváhejte a ochutnejte tento lahodný sýr!

Zpracováno a baleno v Polsku ve společnosti Euroser. 

Pýcha Holanďanů

O holandských sýrech a tradičních trzích na náměstích mezi říčními kanály, kde se dají tyto proslulé speciality ochutnat, už slyšel určitě každý. Sami Holanďani považují obyčejnou čistou Goudu se svou jemně krémovoumáslovou a lehce oříškovou chutí za svůj největší poklad, na který jsou náležitě hrdí.

Použití

Gouda vylepší jakékoliv slané jídlo – těstoviny, pizzy, saláty, slané koláče, ale také obyčejný čerstvý chléb s máslem.

Tip! Upečte si vlastní sýrové bulky podle následujícího receptu:

V míse smícháme všechny sypké ingredience - hladkou mouku, sušené droždí, lžička cukru a lžička soli. Přilijeme vodu, vypracujeme hladké těsto, které necháme hodinu kynout. Poté do těsta zahněteme na kostičky nakrájenou goudu. Pak ho rozdělíme na dvanáct stejně velkých dílů, ze kterých vytvarujeme bochánky, které dáme na plech s pečícím papírem ještě dvacet minut kynout. Pečeme v předehřáté troubě na 200 °C cca 20 minut.

O výrobci

Rouveen Kaasspecialiteiten je holandský výrobce sýrů již více než sto let. Vyrábí širokou škálu sýrů ve stovkách chutí, barev, tvarů a věkových kategorií. Sýr se vyrábí z různých druhů mléka za použití těch nejkvalitnějších ingrediencí. Mimo to má společnost za cíl dbát na životní prostředí, krávy chovají na volných pastvinách a zabývají se i udržitelnou výrobu, která se snaží minimalizovat odpad.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 7 °C. 

Výrobce

Coöp. Zuivelfabriek Rouveen U.A.
Oude Rijksweg 395
7954GH ROUVEEN
Netherlands

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.