Ollies

Ollies Sacher dortík

130 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 2 DNY

Prémiová kvalita
 99,90 Kč 768,46 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čokoládový dort z pravé 58% belgické čokolády. Balení obsahuje jednu porci dortu

Milovníkům sladkého doporučujeme tento dort od Ollies. Kombinace kvalitních surovin stvořila dokonalou chuť vynikajícího zákusku, do kterého se zamilujete okamžitě, jakmile jej ochutnáte.

Světoznámý vídeňský vynález z čokoládového piškotu spojený lahodnou meruňkovou marmeládou s kabátem z luxusní čokoládové polevy z belgické čokolády a čokoládových hoblinek.

Použití

Určeno k okamžité spotřebě. Vychutnat si ho můžete jen tak nebo jako sladkou tečku ke kávě.

O výrobci

Ollies je rodinná firma, která působí na trhu již dlouhých 20 let. Je první cukrárnou v Moravskoslezském kraji, která se odvážila posunout cukrařinu na vyšší úroveň a nabídnout zákazníkům něco jiného, nového a lepšího. V České republice provozuje Ollies hned několik bister a cukráren, a to v Ostravě, Olomouci a v Praze. Vize Ollies je originalita, lepší chuť a především kvalita jejich výrobků.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě od 4–8 °C.

Výrobce 

Ollies dorty, s. r. o.
Výstavní 2968/108 
703 00 Ostrava
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.