Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Becherovka nefiltrovaná

500 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
259,90 Kč 519,80 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Nefiltrovaný bylinný likér s tradicí dlouhou více než 200 let. 

Prémiový bylinný likér, který je součástí ikonické rodiny Becherovky. Je to jedinečný výrobek bez chemických konzervačních látek, barviv, nebo jiných umělých látek a emulgátorů. Vyrobena z čisté karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu a směsi bylin a koření. Má přirozenou a bohatou chuť, díky které je perfektní jak samotná, tak i ve vašem oblíbeném drinku.

Obsah alkoholu je 38%.

Použití

Nefiltrovaná Becherovka je aperitiv a digestiv, který chutná nejlépe vychlazený. Skvěle také chutná samostatně ve whiskové sklenici na ledu, nebo jako součást osvěžujících koktejlů. 

O výrobci

Historie Becherovky sahá až do roku 1807, kdy ji začal prodávat obchodník Josef Vitus Becher v obchůdku U Tří skřivanů pod názvem English Becher Bitter jako žaludeční kapky podle své originální receptury. Josef vedl podnik až do roku 1838, kdy se do čela postavil jeho syn Jan, který rozvíjel výrobu Becherovky dalších téměř 40 let. Becherovka vyniká také svým ikonickým tvarem lahve již od roku 1866.

Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. 

Upozornění

Becherovka Unfiltered je určena osobám starším 18 let. Užívejte s mírou.

Výrobce

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a. s. 
T. G. Masaryka 282/57
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
 

Složení

Voda
Líh
Cukr
Směs bylin a koření
Obsah alkoholu38 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota kJ/ kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g