Nairn's Ovesné sušenky s čokoládou bez lepku

160 g
79,90 Kč 499,38 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Tyto skvělé skotské sušenky jsou vyrobeny z celozrnného nekontaminovaného ovsa a mají příchuť bohaté čokolády. Sušenky neobsahují žádná barviva, aromata či konzervační látky. Jejich textura je lehká a drobivá a v jedné sušence je pouze 45 kalorií.

Nairn's sušenky obsahují o 35% méňě cukru, než ostatní sušenky tohoto typu. Jsou baleny v praktických balíčcích po 4 sušenkách.

Použití

Jsou vhodné jako zdravá a chutná svačinka do školy, do práce, na cesty.

O výrobci

Nairns oatcakes je skotská společnost se sídlem v Edinburgu fungující od roku 1896. Zaměřují se na výrobu bezlepkových produktů z ovsa. Cílem společnosti je výroba chutného a zdravého jídla tak, aby bylo pro vaše tělo co nejpřirozenější. Oves od přírody neobsahuje lepek, proto společnost pečlivě dohlíží na to, aby se za žádných okolností při zpracování nepřimíchaly do semínek jiné obiloviny. Všechny Nairns bezlepkové výrobky se pečou ve specializovaných bezlepkových pekárnách.

Skladování

Skladujte při teplotě 5 - 25 °C. Uchovejte v suchu a mimo dosah slunečního záření.

Upozornění

Obsahuje Avenin.

Výrobce

Nairn’s Oatcakes Limited
90 Peffermill Road
Edinburgh
EH16 5UU

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 171 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.