Hrachové lusky, volné (100 g)

cca 100 g
Čerstvě sklizeno
cca 11,49 Kč 114,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čerstvé hrachové lusky, které si oblíbíte díky své nasládlé chuti. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Hrachové lusky neprodáváme po kusech, ale přibližné po 100 g, to odpovídá cca 10 ks.

 

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.Použití

Nejčastěji se konzumuje čerstvý, hodí se na dopolední či odpolední svačinku. Skvěle doplňuje saláty, omáčky, polévky nebo pomazánky.

Skladování

Čerstvý hrášek má velmi krátkou dobu trvanlivosti. Uchovávejte ho při nižších teplotách, ideálně kolem 2 °C. Při delším skladování lusky žloutnou.