Janova pec představuje unikátní pečené ořechové müsli bez lepku, ideální pro celiaky i všechny milovníky kvalitní snídaně. Tato česká delikátní směs obsahuje několik druhů ořechů a je slazena medem. Vyrábí ji malý rodinný podnik bez chemie. Užijte si bohatou chuť v 400g balení.
Země původu
Popis
Unikátní pečené ořechové müsli bez lepku, které si zaručeně oblíbíte. Tato jedinečná směs obsahuje kromě ovesných vloček také několik druhů ořechů. Müsli je slazeno medem.
Tyto delikátní müsli jsou vhodné i pro celiaky, kteří trpí intolerancí na lepek.

Použití
Určeno k přímé konzumaci.
Ideální na snídaní nebo dopolední či odpolední svačinu. Skvěle se chutná v jogurtu nebo tvarohu.
O výrobci
Malý rodinný podnik pod vedením Jana Krále dělá pečené müsli podle vlastních receptur již od roku 2013. V Horoměřicích u Prahy vyrábí devět druhů müsli. Základ tvoří bezlepkové ovesné vločky, které jsou slazené medem a maštěné olivovým olejem. Každé směsi dominuje jedna chuť a podle ní se zpravidla i jmenují. Ořechy, ovocem ani semínky se v Janově peci nešetří. Jako první přišli na český trh s ovesnou pečenou kaší a pečenými ořechy. Všechen sortiment, který nabízí je bez lepku a bez chemie.

Skladování
Skladujte v temnu a suchu do 24 °C. Po otevření přesypte do vzduchotěsné nádoby.
Výrobce
Jan Král
K Roztokům 36
Praha 6 ,16500
Česká republika
Nutriční hodnoty na 100 g
Složení & Alergeny
Složení
- Bezlepkové ovesné vločky
- Med
- Ořechy25 %
- Kešu
- Mandle
- Pekanové ořechy
- Lísková jádra
- Para ořechy
- Olivový olej
- Sůl
Alergeny
- Skořápkové plody
- Může obsahovat stopy:
- Podzemnice olejná
- Sezamová semena
