• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Artis Chardonnay odalkoholizované víno

0,75 l
199,90 Kč 266,53 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Bílé víno, odalkoholizované, Francie.

Zlatavá barva se slámovým odleskem. Vůně je jemná, s příjemnými tóny po vanilce. V chuti jemné, elegantní s tóny dubového dřeva. Víno zrálo před dealkoholizací v dubovém sudu.

Dealkoholizace vína...

Proces dealkoholizace probíhá pomocí systému Spinnig Cone Column (SCC), což je destilační technika bez přístupu vzduchuDealkoholizace probíhá za nízké teploty, kdy pomocí sloupce rotačních kuželů dochází k oddělení jednotlivých složek vína. Po dealkoholizaci je do vína opět částečně začleněno dříve oddělené aroma, čímž docílíme vzniku vína s typickým aroma a chutí, ovšem bez alkoholu.

Víno není určeno k archivaci. Alkohol 0% obj.

Použití

Teplota podávání je 10-12°C. Doporučujeme k rybám, drůbeži a vepřovému masu.

O vinařství

Vinadeis, francouzská společnost sdružující vinaře z mnoha koutů Francie, se již několik let zabývá i výrobou odalkoholizovaných vín.

Řada ARTIS odráží 25 let zkušeností s technikou dealkoholizace. Jedná se o vína s autentickou chutí, bez alkoholu a s nízkým obsahem kalorií.

Strategie vinařství Vinadeis je v ochraně životního prostředí a kvalitě produkce. Výsledkem neustálého zlepšování je certifikace Agri Confiance®, ISO 14001, IFS a BRC, která zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Skladování

Skladujte v suchu, temnu a naležato při teplotě do 20°C.

Výrobce

VINADEIS
Domaine de Jonquières
11100 Narbonne
Francie