Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Riva Antibakteriální tekuté mýdlo

500 ml
69,90 Kč 139,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Tekuté mýdlo na ruce s hydratačními složkami, glycerinem a antibakteriální přísadou s rozmarýnovým extraktem.

Dermatologicky testováno.

Použití

Naneste na vlhkou pokožku, rozetřete a opláchněte pod tekoucí vodou.

O výrobci

Zenit, spol. s r.o. je ryze česká společnost s více jak 20letou tradicí. Ve vlastním závodě v Čáslavi vyrábí prostředky bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid. V roce 2003 byla firma certifikována dle normy ISO 9001, jejíž dodržování je každoročně prověřováno Bureau Veritas.

Nové výrobky vyvíjí podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu v souladu s legislativními požadavky a s velkým důrazem na ochranu životního prostředí. Mezi nejznámější značky patří Real, Solvina, Real profi, Lotos, Alba efekt, Hit, Lena, Laguna a Riva.

Skladování

Skladujte při teplotě 5–25 °C, vyhněte se přímému slunečnímu záření a mrazu. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

Výrobce

Zenit, spol. s r.o.
Pražská 162,
286 01 Čáslav,
Česká republika

Složení

Aqua, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Glycerin, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, CI 45100, CI42090.