Pekárna Praktika Chléb žito

0,7 kg
Prémiová kvalita
 109,90 Kč 157,00 Kč/kg
Vyprodáno. Lze objednat od pondělí 11:30.
Země původu: Česká republika,

Pšenično-žitný chléb vyráběný z BIO mouky mleté na kameni ze zrna od lokálních bio pěstitelů.

Výrobky této pekárny jsou inspirovány výrobou z různých koutů světa. Pšenično-žitný chléb s výbornou křupavou kůrkou na povrchu, vyniká především ve své výrazné chuti, kterou získal díky poměru speciálně namletých mouk a tmavé barvě. Ve směsi nenajdete nic jiného než správný poměr mouky, vody, kvásku a soli.

Výjimečnost Pekárny Praktika...

Její výjimečnost spočívá především ve výrobě, kde se střídají nejen jednotlivé druhy mouk, ale také další přísady a postupy při výrobě. BIO mouka se mele na kameni ze zrna od lokálních pěstitelů. Další přísady, které jsou do směsi přidány mu dodají na mokré struktuře. Zároveň jsou chleby protkané směsicí větších a menších bublin, díky níž získají na pověstné vláčnosti.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Vychutnat si ho můžete například ke snídani.

O výrobci

Pekárna Praktika je malá, ryze česká společnost, jejíž historie započala teprve roku 2015. Majitel společnosti a zároveň pekař se nechal inspirovat pečením v různých koutech světa, a tak vznikly řemeslné chleby po vzoru amerických pekáren, které jsou protkány většími a menšími směsicemi vzduchových bublin. V sortimentu pekárny naleznete nejen řemeslné chleby, ale i housky, sladké pečivo jako jsou croissanty, koblihy nebo kávu.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Pekárna Praktika, s.r.o.
Bělehradská 66/990
Praha 2, 120 00
Česká republika