Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Steinex Easy Roast kotleta

cca 1 kg
cca 240,00 Kč 239,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Easy Roast kombinuje dvě hlavní zásady, kterými jsou tradiční způsob pečení a bezpečnost potravin. Tradice spočívá především v maximální eliminaci takzvaných „éček“ a použití přísad, které jsou pro pečení běžné, jako je koření a kuchyňská sůl. Pro zajištění bezpečnosti produktu je použit pouze jeden stabilizátor, který má za úkol udržet chemicko-fyzikální vlastnost výrobku po celou záruční dobu.

Easy Roast kotleta je vyrobena primárně z masa českého původu. Tímto je zajištěna krátká doba přepravy masa.

Použití

Kotletu vytáhneme z obalu a vložíme v pečicí folii do předehřáté folii na 200 °C. Pečící folii nepropichujeme, ani nerozbalujeme. Horní část folie se při pečení samovolně otevře. Pečeme po dobu 50 min. Poté odtrhneme horní, krycí folii a necháme 20 minut dopéct ve tvrdé, vaničce tak, aby nevytekla vypečená šťáva. Poté servírujeme. 

O výrobci

STEINEX a.s. je česká společnost, která nabízí pouze to nejkvalitnější maso z českých chovů. Na trhu se můžete setkat s vepřovým masem, uzeninami a širokou škálou masných výrobků. Společnost vlastní také několik značek, jako je například Easy Roast, Kreolis, Naxos či Snatt's.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

STEINEX a.s.
Zámecká 2019/13
664 34 Kuřim
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřová kotleta bez kosti87 %
Voda11 %
Jodizovaná kuchyňská sůl
Jedlá sůl
Jodid draselný
Regulátor kyselosti
E331 - Citronany sodné
Sůl
Extrakty koření
Aroma
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.