Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Real Chlorax gel dezinfekcní a bělicí prostředek

0,65 kg
59,90 Kč 92,15 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dezinfekční a bělicí prostředek s gelovou konzistencí ničí bakterie, viry, kvasinky a plísně.

Vhodný na všechny omyvatelné plochy v celé domácnosti jako jsou podlahy, obklady, dlažba, vany, umyvadla, spáry, toalety nebo pracovní plochy.

Použití

Prostředek nařeďte do teplé vody a nechte působit dle tabulky na etiketě, důkladně opláchněte. Plochy a předměty, které přicházejí do styku s potravinami, po dezinfekci opláchněte pitnou vodou.

Výrobek lze použít k dezinfekci v potravinářských provozech. Pokyny k čištěnému přístroji či zařízení jsou nadřazeny těmto pokynům.

O výrobci

Zenit je česká společnost, jejíž historie započala roku 1992 v Čáslavi. Podnik se speciálně zaměřuje na výrobu čistících prostředků a past na mytí rukou. V portfoliu najdete známé značky jako je Real, Solvena, Real green clean, Hit nebo Laguna.

Skladování

Chráňte před přímým slunečním zářením a teplotami nad 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Upozornění

Skladujte mimo dosah a dohled dětí v suchých a dobře větratelných prostorách v originálních, těsně uzavřených obalech, chránit před mrazem. 

Výrobce

Zenit, spol. s r.o.
Pražská 162,
286 01 Čáslav,
Česká republika

Složení

Dezinfekční prostředky: dodecyl dipropylenetriamine; méně než 5 % bělicí činidla na bázi chloru; méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky; parfém; voda.