Creme de la Creme

Crème de la Crème Vanilková zmrzlina

500 ml
Prémiová kvalita
Vyprodáno. Očekáváme v sobotu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Osvěžující smetanová zmrzlina s příchutí vanilky.

Nechte se zlákat lahodnou chutí italské zmrzliny s krémovou konzistencí. Nenaleznete zde žádný extrakt, žádné sušené či drcené lusky se šlupkami, ale lusky odrůdy Bourbon z Madagaskaru, které se povaří se smetanou a nechají se v ní louhovat. Až teprve když pustí šťávu, vyždímají se. Chuť vanilky je v luscích, nejen v semínkách.

Zmrzliny jsou vyrobeny z kvalitního jihočeského mlékasmetanyžloutků, cukru, hroznového cukru, malého množství semen Svatojánského chleba neboli karobu.

Zmrzliny Crème de la Crème...

Zmrzliny značky Crème de la Crème jsou ručně vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších surovin podle tradičních řemeslných receptur.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Ze zmrzliny si můžete připravit lahodný zmrzlinový pohár, který si ozdobíte šlehačkou a kousky svěžího ovoce. Kopečkem oblíbené zmrzliny si také můžete dochutit ledovou kávu nebo s ní nazdobit výborné palačinky. 

O výrobci

Crème de la Crème, společnost založená zmrzlinářem Janem Hochsteigerem roku 2015. Majitel firmy po několik let pracoval v Itálii pro významné italské zmrzlináře a nechal se tak inspirovat tamější výrobou těchto lahodných zmrzlin, kterou přinesl k nám do České republiky.

Všechny zmrzliny jsou vyráběny ručně podle tradičních, řemeslných receptur, které zajistí právě tu nejlepší možnou kvalitu. V portfoliu výrobků si přijdou na své milovníci smetanových a ovocných zmrzlin, vegani, ale i ti, kteří preferují například sladkou tečku ke kávě ve formě dortů.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě -18 °C a nižší.

Výrobce

Crème de la Crème s.r.o.
Husova 231/12
110 00  Praha 1
Česká republika

Složení

Mléko
Cukr
Smetana
Sušené mléko
Žloutky
Hroznový cukr
Vanilka
Karob
E407 - Karagenan

Alergeny

Vejce
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.