• Vážení zákazníci, moc se omlouváme za současná omezení naší služby. Vzhledem k aktuální situaci jsme bohužel museli přistoupit k následujícím opatřením:
    - je možné provést pouze 1 nákup denně na osobu a to bez možnosti doobjednávky
    - max. počet položek na jeden nákup je 30. Pro Premium zákazníky 40. Položka znamená druh zboží např. banán, houska nebo  konkrétní druh jogurtu
    - rušíme 15minutová časová okna pro doručení vašich nákupů – možnost objednání je pouze v rámci hodin
    Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. I těmito opatřeními jsme schopni navýšit naše kapacity a zajistit doručení Vašich nákupů. Váš Rohlík

Brilliant Brownies Mix čokoláda a oreo sušenky

280 g
Prémiová kvalita
199,90 Kč 713,93 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Klenot mezi dezerty, tak by se daly popsat tyto delikátní čokoládové brownies.

Pokud jste milovníci čokolády, je tento dezert určený právě pro vás. Základem brownies je 70% čokoláda, která se v kombinaci s ostatními kvalitními surovinami snoubí v čokoládové nebe. Brownies je na povrchu lehce křupavé a uvnitř jemné, vláčné a plné čokoládové chuti, která vám s každým dalším soustem vykouzlí úsměv na rtech.

Vyzkoušejte kombinaci čokolády a oblíbených Oreo sušenek, které dodají brownies nový rozměr.

Balení obsahuje čtyři kusy brownies.

Použití

Brownies si vychutnejte jako dezert ke kávě, čaji, či kdykoliv vás přepadne chuť na něco hříšně dobrého.

Tip: Chcete si vychutnat brownies jako byste je právě vyndali z trouby? Umístěte brownies na talířek, vložte do mikrovlnné trouby na plný výkon a po dobu 20 sekund dezert ohřejte. Docílíte tak skvělé chuti a budete mít pocit, jako byste ho právě vytáhli z trouby. Dobrou chuť.

O výrobci

Kateřina Šmolíková se během studií dostala do Anglie, kde jako milovnice čokolády objevila tu pravou chuť a strukturu amerického brownies.

Po návratu do Čech se rozhodla skutečné brownies péct. Chuť pod značkou Brilliant Brownies oslovila majitele kaváren i jiných podniků a také zákazníky, kteří brownies chtěli na oslavy, večírky. Dnes je můžete ochutnat ve více než třiceti podnicích v Plzni a Praze. 

Původně se firma, která vznikla v roce 2015, věnovala pouze brownies. Netrvalo dlouho a spokojení zákazníci chtěli další zákusky, dorty, nové chutě. Dnes firma dodává dezerty do kaváren, cukráren, hotelů, restaurací a zajišťuje cateringové služby.

Skladování

Brownies uchovávejte ve vzduchotěsném obalu (krabičce) při pokojové teplotě do 25 °C. Dezert můžete uchovávat i v chladničce, avšak pro dosažení plné chuti postupujte po vyndání z chladničky dle návodu k přípravě. 

Výrobce

Kateřina Šmolíková
K Trati 909
33701  Rokycany
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Cukr krystal
Máslo
70% čokoláda
Vejce
Hladká mouka
Kakao
Vanilkové aroma
Oreo sušenky

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1959 kJ/468 kcal
Tuky27.86 g
z toho nasycené mastné kyseliny15.5 g
Sacharidy47.22 g
z toho cukry41.01 g
Bílkoviny6 g
Sůl0.004 g
Vláknina3.17 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.