- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Jemný odličovač očí Avene je speciálně určen k odlíčení citlivé pleti v okolí očí. Dokonale a lehce odličuje řasy a oční víčka díky fluidní textuře jemného gelu bez olejových částic. Jemně odličuje i voděodolné líčení. Je izotonický, respektuje tedy slzný film. Neobsahuje žádné agresivní složky. Termální voda Avene zklidňuje, zjemňuje a působí proti podráždění, přináší pleti očních víček příjemný pocit svěžesti. Vhodný pro nositelky kontaktních čoček. Balení obsahuje 125 ml.
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). TRIETHANOLAMINE. SODIUM CHLORIDE. POLOXAMER 188. ACRYLATES/C 10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. PHENETHYL ALCOHOL. WATER (AQUA).
Dávkování: Aplikujte pomocí vatového tamponu. Jemně odličuje a zklidňuje i ty nejcitlivější oči a víčka náchylná k podráždění.
Kontraindikace: Pouze k zevnímu použití.
Výrobce: Pierre Fabre
EAN: 3282779051378