The Vegetarian Butcher Lucky Nuggets veganské nugetky

180 g
 104,90 Kč 582,78 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Skvělé nugetky rostlinného původu, které jsou neuvěřitelně chutné.

Chuť těchto rostlinných výrobků si získá i ty největší masožravce. Mávnutím ruky "řezník" přetváří klasické masové pochoutky v jejich rostlinné varianty s báječnou chutí.

Použití

Podávejte s chilli omáčkou, majonézou, česnekovou omáčkou nebo jakýmkoli dipem podle vašich představ.

Vyzkoušejte šťastné nugetky s domácím Coleslawem a sladkokyselou omáčkou!

Veganské nugetky osmažte na dostatečném množství oleje – z každé strany tak dvě a půl minuty, aby byly pěkně zlatavé. Můžete použít i troubu. V tom případě opět nešetřete olejem a nugetky pečte asi dvě minuty, následně je obraťte a pečte další dvě. Coleslaw si připravte nejlépe den dopředu, aby se chutě hezky rozležely. Začněte dresinkem – smíchejte Hellmann's Vegan mayo, ocet a koření. Ingredience dávkujte tak, aby vám dresink chutnal a byl kyselý tak akorát. Mrkev a zelí nakrájejte nadrobno, nejlépe na tenké proužky. Zeleninu smíchejte s dresinkem, přidejte rozinky a dejte odpočinout do ledničky. Pro domácí sladkokyselou omáčku nejdřív přiveďte ocet s cukrem varu. Jakmile se cukr rozpustí, rendlík odstavte a vmíchejte kečup.

O výrobci

The Vegetarian Butcher je celosvětově úspěšnou společností. Za tento vývoj vděčí vizi a odhodlání jednoho rebela jménem Jaap Korteweg. V době, kdy byla rostlinná strava ještě okrajovým odvětvím, zareagoval Jaap na výzvu masného průmyslu. Jako odpověď nabídl rostlinné alternativy masa, které dnes najdete jak v supermarketech, tak v nabídce mnoha restaurací.

Skladování

Uchovávejte v uzavřeném obalu v chladničce do 4 °C. Po otevření spotřebujte do dvou dnů.

Výrobce

The Vegetarian Butcher
Hooikade 4
2514 BH Den Haag
Nizozemsko