Vegetarian Butcher

The Vegetarian Butcher Chickened out Chunks veganské nudličky

160 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 9 DNŮ

 99,90 Kč 624,38 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Veganské nudličky, jejichž chuť a struktura je tak báječná, že i šéfkuchaři tápou, zda je produkt skutečné veganský. Ochutnejte tuto vhodnou a především vynikající veganskou alternativu

  • Rostlinný výrobek na bázi luštěnin.
  • S obsahem sójových bílkovin.
  • Vyvinuto ve spolupráci s šéfkuchaři.
  • Snadná příprava.

Použití

Chutnají skvěle v curry omáčkách, wok receptech, salátech a vždy budou skvělým vylepšením vašeho oblíbeného kuřecího receptu.

Vyzkoušet také můžete Veganské kuřecí špízy se salátem s česnekovou zálivkou. Pro pikantnější chuť špízu můžete marinovat v oleji s bylinkami, grilovacím kořením a chilli.

O výrobci

The Vegetarian Butcher je celosvětově úspěšnou společností. Za tento vývoj vděčí vizi a odhodlání jednoho rebela jménem Jaap Korteweg. V době, kdy byla rostlinná strava ještě okrajovým odvětvím, zareagoval Jaap na výzvu masného průmyslu. Jako odpověď nabídl rostlinné alternativy masa, které dnes najdete jak v supermarketech, tak v nabídce mnoha restaurací.

Skladování

Uchovávejte v uzavřeném obalu v chladničce do 7 °C. Po otevření spotřebujte do dvou dnů.

Výrobce

The Vegetarian Butcher
Hooikade 4
2514 BH Den Haag
Nizozemsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.