Hami Disney Ledové království Kapsička jablko a hruška

110 g
 39,90 Kč 362,73 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Hami Kapsička jablko a hruška je ovocná přesnídávka v praktickém balení s motivem princezny Elsy pro vaše nejmenší od 9. měsíce.

Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. 

  • 1 kapsička obsahuje: 1 menší jablíčko a 1/5 hrušky

Použití

Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte vaše děťátko prozkoumávat kapsičku. S praktickým balením to zvládne úplně samo. Nenechávejte dítě při konzumaci bez dozoru. Po otevření dále neuchovávejte.

O výrobci

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další. Společnost začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919, v oblasti dětské výživy a výživy v nemoci patří k průkopníkům v oblasti nutričních řešení.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. 

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2
148 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika