Prosekárna Degustační balíček mix

4,5 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
1 919,00 Kč 426,44 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Itálie,

Degustační set 6 vín od Prosekárny.

Balíček je připravený tak, aby obsáhl co nejvíce chutí i vůní a vytříbil váš vkus. Vynikající vína z Prosekárny až domů na Váš stůl zpříjemní jakoukoliv příležitost k oslavě. Balení obsahuje následující vína:

 • Bepin de Eto prosecco Superiore DOCG Brut
 • Roccat Rustego de Clemente Col Fondo
 • Perlage é Bio Spumante Extra Dry Vegan
 • Perlage Bio Perlapp Rosé Spumante Extra Dry
 • Rebuli Zerogrammi Prosecco Superiore DOCG Brut
 • Le Manzane Springo Blue Prosecco Superiore DOCG Brut

Popis jednotlivých vín

 • Bepin de Eto prosecco Superiore DOCG Brut

Luxusní šumivé víno Prosecco z oblasti Conegliano – Valdobbiadene světle slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky a s delikátní vůní čerstvě upečeného chleba, kterou doplňují tóny jablek, hrušek a meruněk, v závěru vůně růží a akátu. Prosecco je vyrobeno z hroznů odrůdy Glera. Jedná se o starobylou italskou odrůdu bílé vinné révy, ze které se vyrábí převážně šumivá a perlivá vína.

Obsah alkoholu: 11,5 %, zbytkový cukr: 8 g/l, kyseliny: 5,8 g/l.

 • Roccat Rustego de Clemente Col Fondo 

Luxusní víno světle slámově žluté barvy se zakalením s intenzivní vůní s tóny chlebové kůrky a kvasinek se vyznačuje svou typicky suchou a velmi lehkou chutí. Prosecco je vyrobeno z hroznů odrůdy Verdiso, Perera a především Glera. Jedná se o starobylou italskou odrůdu bílé vinné révy, ze které se vyrábí převážně šumivá a perlivá vína.

Obsah alkoholu: 11 %,  zbytkový cukr: 0 g/l.

 • Perlage é Bio Spumante Extra Dry Vegan 

Slámově žlutá barva se zelenkavými odlesky a elegantním perlením. Ovocitá vůně připomíná exotické ovoce, mango, papayu a ananas, nádech bílých květů. V chuti harmonické, přijemně ovocnésvěží kyselina. Dlouhý závěr.

Obsah alkoholu: 10,5 %, zbytkový cukr: 15 g/l.

 • Perlage Bio Perlapp Rosé Spumante Extra Dry

Luxusní růžové šumivé víno z oblasti Asolo světle růžové barvy s delikátní vůní s tóny zralého ovoce se vyznačuje svou suchou a harmonickou chutí. Prosecco je vyrobeno z hroznů odrůdy Merlot a Sangiovese, jedná se o nejvíce osázené odrůdy Itálie.

Obsah alkoholu: 12,5 %, zbytkový cukr: 15 g/l.

 • Rebuli Zerogrammi Prosecco Superiore DOCG Brut

Luxusní šumivé víno Prosecco z oblasti Valdobbiadene světle slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky a s intenzivní vůní květů, broskve, květu mandlovníku a estragonu je suché a hladké. Toto šumivé víno se vyznačuje květinovou chutí připomínající akacii. Na začátku je chuť aromatičtější, konec je vyvážený. Prosecco je vyrobeno z hroznů odrůdy Glera. Jedná se o starobylou italskou odrůdu bílé vinné révy, ze které se vyrábí převážně šumivá a perlivá vína.

Obsah alkoholu: 11 %, zbytkový cukr: 0 g/l, kyseliny: 6 g/l.

 • Le Manzane Springo Blue Prosecco Superiore DOCG Brut

Luxusní šumivé víno Prosecco z oblasti Rive di Formeniga, Conegliano – Valdobbiadene platinově slámové barvy s delikátní vůní jablek, lilie, vistárie, šalvěje, tymiánu, limetky a pomeranče se vyznačuje lahodnou charakteristickou chutí. Prosecco je vyrobeno z hroznů odrůdy Glera. Jedná se o starobylou italskou odrůdu bílé vinné révy, ze které se vyrábí převážně šumivá a perlivá vína.

Obsah alkoholu: 11,5 %, zbytkový cukr: 2,5 g/l.

Snoubení s pokrmem 

Doporučujeme podávat k sýrům a uzené šunce.

Použití

Teplota podávání 5–7 °C, typ sklenice flétna.

O vinařství

Milují Itálii, prosecco, kávu, italský design a styl. Pro svoje zákazníky chtěli kousek této atmosféry a entuziasmu přenést do Prahy. Důvěru do nich vložily čtyři desítky jedinečných vinařství, které v České republice reprezentují a s jejichž tvrdou prací a láskou k vínu Vás chtějí seznámit. 

Skladování

Skladujte v suchu, temnu a naležato při teplotě do 20 °C.

Výrobce

Prosekárna
Myslíkova 1697/16
120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika