Farma Nahošovice Šneci s bylinkovým máslem

156 g
Od českého farmáře
Vyprodáno. Očekáváme v úterý.
Poslat e-mail, až bude skladem
product:similarProductsFromCategory »
Země původu: Česká republika,

Severoafričtí šneci Helix aspersa Maxima prémiové kvality. Šnečí svalovina byla vařená s kořenovou zeleninou a bílým vínem podle originálního receptu.

Šneci jsou plněni jemným farmářským máslem s bylinkami a kořením, které skvěle doplní chuť šnečího masa.

Více o šnečím mase Helix aspersa Maxima

Šnečí maso je chutnou, zdravou a výživnou pochoutkou, kterou vyhledávají gurmáni po celém světě. Maso obsahuje pouze 60 kalorií na 100 gramů, neobsahuje cholesterol a s nízkým podílem tuku se řadí mezi dietní stravu. Dále má rovněž vysoký podíl vápníku prospěšný pro klouby.

Výhodou Helix aspersa Maxima oproti jiným druhům je, že dosahují pohlavní zralosti již za 6 měsíců. Mají vysokou a kvalitní produkci kaviáru, velmi chutná játra a jsou adaptabilní na naše klimatické podmínky.

Balení dvanácti kusů. Šneci jsou baleni ve speciálním obalu z antiseptického kovu, chlazeni, vakuováni. 

Použití

Maso lze využít k přípravě pochoutek té nejvyšší kulinářské úrovně a kvality. Zpracování a další kuchařská příprava klasických šneků je zdlouhavý proces na více jak čtyři hodiny. Šneky z Nahošovic můžete konzumovat do deseti minut.

Sejměte igelitovou vrstvu a zapečte v originálním obalu nebo v zapékací pánvi při teplotě 180–190 °C po dobu osmi až deseti minut.

O výrobci

Šnečí farma byla založena v roce 2014. Pochází z čistého venkovského prostředí Hostýnských vrchů a zabývá se chovem šneka severoafrického. Produkuje živé šneky, maso, kaviár a játra. Farma kombinuje vnitřní i venkovní chov. V kombinaci kvalitní krmné směsi, ovoce, zeleniny a trávy mohou chovatelé zaručit produkty té nejvyšší kvality výjimečného masa. 

Skladování

Po otevření skladujte při teplotě 4–6 °C, spotřebujte do dvou dnů.

Výrobce

Farma Nahošovice s.r.o.
Nahošovice 25 
751 14  Dřevohostice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 35 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.