• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Voyêtre Jasmine Bouquet aviváž (1 l)

28 praní
129,90 Kč 4,64 Kč/praní
Země původu: Španělsko,

Aviváž s jemnou vůní jasmínového květu, která nabízí extra péči vašemu oblečení i přírodě. 

Receptura na rostlinné bázi dosahuje výborných pracích výsledků, obsahuje krásné vůně a je navržena tak, aby byla účinná při všech teplotách vody

Minimalizuje mačkání prádla a usnadňuje jeho žehlení. Zároveň udržuje vlákna oblečení svěží a hebká

Výrobek je naplněn v lahvi, která je 100% recyklovatelná

Výhody

  • obsahuje esenciální olej petitgrain
  • vegan
  • netestováno na zvířatech
  • neobsahuje barviva a přidané fosfáty

Použití

Na jednu prací dávku použijte 35–50 ml prostředku a nalijte ho do příslušné přihrádky ve vaší pračce. Nevkládejte přímo do bubnu pračky ani přímo na oblečení. Před praním vždy zkontrolujte návod na praní na cedulkách na oblečení.

Aviváž je vhodná i na ruční praní.

O značce

Dopřejte svému prádlu ty nejlepší vůně!

Sortiment pracích gelů a aviváží s esenciálními oleji a sofistikovanými vůněmi, speciálně vytvořený, aby poskytl zvláštní péči vašemu prádlu i přírodě. Úžasně účinné složení přírodního původu kombinované s těmi nejlepšími vůněmi pro vaše prádlo. Nová řada unikátních prostředků pro péči o prádlo, které vás zaujmou svými exkluzivními vůněmi. Voyêtre produkty jsou vhodné pro vegany a nebyly testované na zvířatech.

O výrobci

SPB je rodinný podnik s více než 50 lety zkušeností a týmem zhruba 600 lidí. Je lídrem ve výrobě produktů pro domácnost, péči o oblečení a čisticích prostředků. Cílem je především, inovativní a stabilní společnost, která poskytne zákazníkům ty nejlepší možné výrobky. Od aktivního naslouchání trhu, přes design a výrobu až po dosažení spokojených domovů.

Skladování

Skladujte na stinném místě mimo dosah dětí.

Uchovávejte při teplotě 4–40 °C.

Upozornění

Může způsobit alergickou reakci.

Výrobce

The SPB Global Corporation, sl.
Pol. Industrial Cheste
Vial 6, 46380
Cheste, Valencia
Španělsko

Složení

5-15% Kationtové povrchově aktivní látky. Parfém. Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool. Benzisothiazolinone, phenoxyethanol.