Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

YUZU

1 kg
369,90 Kč 369,90 Kč/kg
Země původu: Jižní Korea,

Citrus yuzu, známý také jako yuza nebo yuja.

Vyzkoušejte osvěžující limonádu nebo tradiční čaj z yuzu!

Cesta tohoto zázračného ovoce začíná v Jižní Koreji, kde ho farmáři zpracovávají tradiční metodou používanou již přes tisíc let – yuzu, cukr a med. Díky této metodě zpracování si yuzu přirozeně uchovává své benefity. Citrus yuzu je navíc cenným zdrojem vitamínu C a antioxidantů

Balení obsahuje 25 porcí nápoje.

Zpracováno a baleno v Jižní Korei.

Použití

Na přípravu jednoho čaje nebo jedné limonády odměřte 40 g yuzu (1 lžíce) a zalijte horkou, nebo studenou vodou a pak už si jen vychutnejte unikátní harmonii chutí exotického ovoce yuzu.

Můžete ho také vyzkoušet v různých alkoholických i nealkoholických nápojích, ale i při pečení různých dezertů, kde skvěle nahradí med nebo cukr. Výborně doplňuje snídaňová smoothie, kaše, tousty nebo palačinky a dodá skvělý šmrnc marinádám na maso.

O výrobci

Výrobce Duwon Agricultural Cooperative pochází z poloostrova GoHeung v Jižní Koreji, které je významným místem pěstování plodů yuzu. Firma se zaměřuje nejen na výrobu nápojů z tohoto citrusu, ale také ze zázvoru a aloe vera. Většinu své produkce vyváží do světa.

Na výrobu Yuzu drinku jsou použity výhradně plody z lokální produkce, které jsou pečlivě vybírány a splňují i ty nejpřísnější normy. Plody se ihned po sklizni, která probíhá v období října a listopadu, zpracovává podle tradičního korejského receptu s cukrem a medem. 

Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu do 25 °C a spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 14 dnů.

Dodavatel     

YUZU s.r.o.    
Ledecká 2207/19
323 00  Plzeň
Česká republika


 

Složení

Cukr
Citrusové plody yuzu35 %
Med5 %
Voda
E466 - Karboxymethylcelulóza
E330 - Kyselina citronová
Vitamin C
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.