• V Den vzniku samostatného československého státu fungujeme stejně, jako každý jiný. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front a až ke dveřím.

Pizzolato BIO Sparkling Rosé Extra Dry Organic „M-USE“

0,75 l
BIOTento produkt je určen starším 18 let.
249,90 Kč 333,20 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Itálie,

Šumivé víno s certifikací Organic & Vegan. 

Je zvlášť suché, s živým perlením a jasně růžovou barvou s brilantními odstíny. Ve vůni dominuje vjem květin a třešní. Harmonické víno, s dobře vyváženým vjemem sladkosti a kyselin, s jemnou chutí a lahodným dozvukem.

  • Oblast: Itálie
  • Podoblast: Veneto
  • Odrůda: 95 % Glera, 5 % Raboso
  • Obsah alkoholu: 11 % obj.

  

Snoubení s pokrmem

Doporučujeme jako aperitiv. 

Použití

Podávejte při teplotě 5–7 °C.

O vinařství

Vinařství Pizzolato Settimo&Gino, které se nachází v regionu Treviso, bezesporu patří k vinařstvím s organickými kořeny. Jeho vznik se datuje k roku 1981.

Současný majitel Settimo Pizzolato je v řadě pátou generací rodu, který se svými bohatými zkušenostmi řídí vinařství. Jeho ekologická produkce mu umožňuje podporovat dobré zdraví a obohacovat biologický poklad vinařství. Zároveň tak oživuje dávné spojení mezi člověkem a zemí. Soulad ekosystému země s prací vinařství dává za vznik vínu, které je výsledkem zdravých přírodních hroznů, které je šetrné k životnímu prostředí a které při ochutnání navodí atmosféru tradice a pohody. 

Vinařství Pizzolato Settimo&Gino patří dnes k silně inovátorským vinařstvím, které se neustále posouvá vpřed a které nabízí jak vysoce kvalitní vína, tak i nevšední zážitky pro návštěvníky s možnostmi poznávat 100% přírodní produkty. Zároveň ale i mezi hlavní kréda patří ekonomizace procesů a produkce vín, která jsou cenově dostupná pro každého.

Skladování

Skladujte v suchu, temnu a naležato při teplotě do 20 °C.

Výrobce

La Cantina Pizzolato Srl
Via IV Novembre 12
31020 Villorba
Itálie

Složení

Víno

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.