• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.
Kup 2

Multipack Slávistická 11° 8×0,5 l

4 l
Max. 2 ksTento produkt je určen starším 18 let.
od 2 ks -50 %
179,90 Kč 44,98 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Dárkové balení piva Slávistická 11.

Ležák je vyráběný klasickou technologií, vařený na varně dvourmutovým způsobem, kvašený na spilce v otevřených kádích a dokvašován v tancích ve sklepě.

Pivo je uvařené dle tradiční receptury, výhradně z českých surovin. Má charakteristickou jemnou aromatickou hořkost, vysokou pitelnost, výborný říz a pěnivost. 

  • Typ kvašení: spodně
  • Stupňovitost: 11,2 % EPM
  • Hořkost: 28 IBU
  • Obsah alkoholu: 4,6 % obj.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu na láhev ve výši 3 Kč.

Použití

Pivo je určeno k přímé konzumaci, podávejte a pijte vychlazené.

O výrobci

Značka Lobkowicz nabízí možnost širokého výběru. Světlý, černý a polotmavý ležák vznikají léty ověřeným, tradičním dvourmutovým způsobem vaření. Kvasí v otevřených spilkách a leží patřičnou dobu v ležáckých sklepích. Do portfolia značky patří i moderní, svrchně kvašená piva ALE, IPA a pšeničné pivo. Značka Lobkowicz nabízí také velmi oceňované nealkoholické pivo, ochucená nealkoholická piva a výtečný cider.

Pod skupinu Pivovary Lobkowicz patří sedm českých pivovarů - Lobkowicz, Platan, Rychtář, Klášter, Černá Hora, Ježek a Uherský Brod. Celkem stáčí 60 různých typu piva, které vyváží do 30 zemí světa.

Skladování

Skladujte v temnu a chladu při teplotě do 8 °C.

Výrobce

Pivovary Lobkowicz Group, a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 11
Česká republika

 

Složení

Pitná voda
Ječný slad
Hlávkový žatecký chmel
Upravený chmel
Chmelové produkty