

Manufaktura
Manufaktura Anti-pollution & Detox Vlasový šampón Louka
255 mlDoručení už do 60 minut
Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Šetrná očista, ochrana a detoxikace vlasů s extra jemným vlasovým šamponem Louka od české značky Manufaktura.
Obsahuje unikátní přírodní anti-pollution komplex z českých a slovenských lučních bylin (sedmikráska, ostropestřec, řepík a pampeliška), jablek, broskví, ječmene a pšenice, který vlasy efektivně ochrání a přináší i skvělé detoxikační účinky.
Bohatě pěnící šampon s nádhernou vůní lučního kvítí a čistoty je výjimečný také svou moderní mimořádně jemnou recepturou s tenzidy na bázi cukru, kokosového a olivového oleje.
Nechybí ani kondicionační látka pro lepší rozčesávání vlasů a ovesný beta-glukan, panthenol a mandlový olej pro intenzivní výživu, hebkost, lesk a zklidnění pokožky.
S obsahem 97,20 % ingrediencí přírodního původu a je vhodný i pro vegany.
Vlasy jsou dennodenně vystavovány extrémní zátěži způsobené znečistěným ovzduším, UV zářením, povětrnostní vlivy, atd., které je poškozují. Častým následkem bývá podrážděná pokožka hlavy, lupy, vypadávání vlasů, dehydratace nebo ztráta jejich objemu či barvy. V této souvislosti je nesmírně důležité používat takovou kosmetiku, která vlasy nejen šetrně umyje, ale také jim umí poskytnout potřebný ochranný štít.
Použití
Vhodný pro všechny typy vlasů. Aplikujte přiměřené množství šamponu do mokrých vlasů a masírujte do vytvoření pěny. Důkladně smyjte a dle potřeby postup zopakujte.
O výrobci
Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991.
Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích.
Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.
Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).
Výrobce
MANUFAKTURA s.r.o.
Melantrichova 970/17
Praha 1, 110 00
Česká republika
www.manufaktura.cz
info@manufaktura.cz
Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Cocoyl/Olivoyl Hydrolyzed Oat Protein, Fructosyl Cocoate/Olivate, Glyceryl Oleate, Pyrus Malus Juice, Prunus Persica Juice, Triticum Vulgare Seed Extract, Hordeum Vulgare Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Propanediol, Polyquaternium-7, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Almond Oil Glycereth-8 Esters, Bellis Perennis Flower Extract, Glycerin, Silybum Marianum Fruit Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Taraxacum Officinale Leaf Extract, Propylene Glycol, Panthenol, Beta-Glucan (Oat), Maltodextrin (Oat), Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Bisulfite, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzophenone-4, Parfum, CI 19140, CI 14700